Najczęściej zadawane pytania:

Wklej w przeglądarkę steam://connect/51.68.154.177:16261
jeśli to nie działa połącz się ręcznie wpisując nazwę, swoje hasło, ip 51.68.154.177 i port 16261

Aktualna paczka modów jest w przygotowaniu.
Na chwilę obecną można wszystkie mody podejrzeć na DC w zakładce ⮑📊▁update

Pamięć przydzielona klientowi gry jest raczej niewielka. Jeśli twój komputer ma 4 GB lub więcej, możesz bezpiecznie przydzielić więcej pamięci Project Zomboid. Znajdź plik dysk:...\Steam\steamapps\common\ProjectZomboid\ProjectZomboid64.json, a następnie zmień -Xms i -Xmx na 4Gb lub więcej. Pamiętaj, że jeśli zweryfikujesz pliki gry w Steam, ten plik zostanie zresetowany, więc musisz zrobić to ponownie.

Dodatkowo zmień takie ustawienia jak: Blood Decals, jakość nieba, wody. 

Na skrzyżowaniu pomiędzy Muldraugh a West Point znajduje się serwerowe centrum handlowe, od razu na przeciwko respawnu. 
W nim znaleźć można AdminShopy w których możemy sprzedawać biżuterię, paski, młoty wyburzeniowe, kabury itd. i otrzymywać za nie serwerową walutę. Za walutę możesz kupować przedmioty z adminshopu lub od innych graczy. Pełen poradnik na discord. 

Są strefy początkowe które są PVE, ale 90% świata jest PVP. Pełna mapa w zakładce Mapa u góry strony.
Aktualnie PVE jest strefa startowa. Reszta świata jest PVP więc uważaj tam na siebie! 

Tak, rzeczy wyrzucone lub położone przez gracza znikają po pewnym czasie z ziemi. Aktualna ich lista to:

Base.Glasses_Aviators,Base.Glasses_Normal,Base.Glasses_Reading,Base.Glasses,Base.Glasses_SafetyGoggles,Base.Glasses_Shooting,Base.Glasses_SkiGoggles,Base.Glasses_Sun,Base.Glasses_SwimmingGoggles,Base.Glasses_Eyepatch_Left,Base.Glasses_Eyepatch_Right,Base.Hat_BandanaMaskTINT,Base.Hat_BandanaMask,Base.Hat_DustMask,Base.Hat_SurgicalMask_Blue,Base.Hat_SurgicalMask_Green,Base.Hat_Antlers,Base.Hat_Bandana,Base.Hat_BandanaTINT,Base.Hat_BandanaTied,Base.Hat_BandanaTiedTINT,Base.Hat_BaseballCap,Base.HatBaseballCap_Reverse,Base.Hat_BaseballCapKY,Base.Hat_BaseballCapKY_Reverse,Base.HatBaseballCapKY_Red,Base.Hat_BaseballCapBlue,Base.Hat_BaseballCapBlue_Reverse,Base.Hat_BaseballCapRed,Base.Hat_BaseballCapRed_Reverse,Base.Hat_BaseballCapGreen,Base.Hat_BaseballCapGreen_Reverse,Base.Hat_BaseballCapArmy,Base.PercedWood,Base.FlintKnife,Base.AxeStone,Base.HammerStone,Base.WoodenLance,Base.RippedSheetsDirty,Base.Amplifier,Base.ElectronicsScrap,Radio.RadioReceiver,Radio.RadioTransmitter,Base.RippedSheets,Base.UnusableWood,Base.Twigs,Base.TreeBranch,Base.SpearCrafted,Base.BeerCanEmty,Base.PopEmpty,Base.BeerEmpty,Dislaik.Hat_Tactical,Base.Hat_CrashHelmet,Dislaik.Hat_SkateSport,Base.Twigs,